Genel

Standart Pompa dünyanın en önemli fuarlarında!

Pandeminin dünya çapındaki etkisinin azalması ile uluslararası fuarlara kaldığımız yerden devam ediyoruz. 100’ü aşkın ülkede ürünleri tercih edilen global bir marka olarak geçtiğimiz günlerde üç önemli fuara katıldık.

15 Mayıs’ta Orta Doğu ve Afrika Bölgesi’nin en büyük Su ve Atık Su Teknolojileri Fuarı Watrex Expo’da yer aldık. Kahire’de düzenlenen fuarda SDS Pompa, C Dalgıç Atık Su Pompası, PC Atık Su / Proses Pompası, UL listeli FM onaylı Yangın Söndürme Sistemleri ve Conflux Hazır Atık Su Terfi İstasyonu ürünlerimizi tanıttık.

30 Mayıs – 3 Haziran tarihleri arasında ise IFAT Münih 2022 fuarındaydık. Dünyanın sürdürülebilirlik ve çevre teknolojileri alanındaki en önemli fuarı olan IFAT’ta, ECO Serisi ürünlerimizin yanı sıra SDS ve SKM pompalarımızın sürdürülebilirlikte oynadığı rolü anlattık.

Son olarak, 28 Haziran’da İtalya’nın Milano kentinde düzenlenen, yenilenebilir enerji ve enerji verimliliği alanlarında dünyanın en prestijli fuarlarından biri olan MCE Mostra Convegno Expocomfort’taydık. Fuarda, Eco serisi tek kademeli salyangozlu pompalar, SNK serisi UL/FM yangın söndürme pompaları ve TH SB serisi hidroforlarımızı ziyaretçilerle buluşturduk.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir