KARASU POMPA olarak kurulduğumuz günden bu yana daima insana ve doğaya önem veren anlayışımızla, kaliteden ve dürüstlükten ödün vermeden tüketicilerimize her zaman en verimli hizmeti sunma gayretini gösterdik.

1976 yılında Sebahattin Bayram tarafından Bursa’da kurulan firmamız ilk olarak KARASU TORNA ismi ile markalaşmıştır.

Hedefi daima daha iyi üretmek olan KARASU, 1977’den 1998 yılına kadar çiftçilerimize yönelik salyangoz pompa üretimi ile 1987’den 1998 yılına kadar da sanayiye dönük kademeli pompa üretimi ile ülkemize hizmet vermiştir.

1989 yılında sağladığı hizmet kalitesi ile Standart Pompa yetkili servisi olan firmamız KARASU POMPA ismi ile büyümeye ve gelişmeye devam edip müşteri memnuniyetinden aldığı güçle günümüze kadar gelmiştir.

2006 yılında Bursa Küçük Sanayi Sitesi’nde bulunan binamıza geçerek standart pompa yetkili bayiliğini de alıp, hizmetlerimizi hem satış hem servis noktalarında daha gelişmiş ve verimli hale getirmiştir.

2021 yılına geldiğimizde işlerimizi daha da profesyonel seviyelere yükselterek KRS Teknik Mühendislik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketini kurup hizmetlerimizi mühendislik bilgi ve birikimleri ile taçlandırmış bulunmaktayız.

Bu sayede KRS Teknik olarak pompa satış, temiz su arıtma sistemleri satış ve servis ,mekanik tesisat projelendirme ve uygulama alanlarında müşterilerimize mühendislik çözümleri sunmaktayız.Yıllar içinde başarı hikayelerimizle dolu olan gelişim sürecimizi sizlerle paylaşmaktan gurur duyduk.

Sona doğru gelirken, su ve sıvı akışkan transferi konusunda 46 yıldır edindiğimiz bilgi ve tecrübeleri siz değerli müşterilerimizle paylaşmaktan büyük mutluluk duyduğumuzu belirtmek isteriz bu doğrultuda Bursa ve çevresinde yetkili bayisi olduğumuz standart pompa ürünlerini KRS teknik, yetkili servis hizmetlerine KARASU POMPA markamızla sizlere şimdiye kadar olduğu gibi şimdiden sonra da her zaman kaliteli hizmet vermeye devam edeceğimizi belirtmek isteriz.

Hızlı ve doğru çözümlerle birlikte daima en ileriye..